Byrå 1800-tal
2012-06-16
138942
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, björk, svärtade detaljer, höjd 85, 97x47 cm
Nyckel saknas, skador