Mikael Fagerlund vinyl på MDF
2012-06-15
138879
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
FAGERLUND, Mikael (född 1955): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Mikael Fagerlund 2000vinyl på MDF, 100x80 cm
Utställd: Åmells Konsthandel, London 1999