Alexandre Fassianos färglitografi
2012-06-15
138872
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Mansfigur med fågel, signerad A Fassianos, 22/25, färglitografi, 51x59 cm