Lars Jonsson färglitografi
2012-06-15
138744
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Fågel på gren, signerad och numrerad Lars Jonsson 99/366, färglitografi, 36x24 cm