Gunnar Brusewitz färglitografier
2012-06-14
138739
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (4 st) Motiv med fåglar, signerade och numrerade, färglitografier, varierande mått