Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Fiskförsäljning på bryggan, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1974, olja på duk, 46x54 cm
138724
2012-06-13