Johannes Olsson färglitografi
2012-06-13
138723
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSSON, Johannes (född 1945): Bi mot strömmen, signerad Johannes O, EA, färglitografi, 61x61 cm