Gösta Liljedahl oljemålning
2012-06-13
138677
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Afton", signerad och daterad Gösta Liljedahl 74, olja på duk, 66x94 cm