Gunnar Brusewitz akvarell
2012-06-12
138666
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Hare i skogslandskap, signerad och daterad G Brusewitz 10-5-82, akvarell, 27x19 cm