Armband i 18 k guld
2012-06-14
138658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 9 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld s.k trois couleurs, italienska stämplar, längd 15,5 cm, vikt ca 31 g
Lagning vid ena låsfästet