Zornetsning "Sommar"
2012-06-12
138641
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Sommar, ur Ord och Bild, signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm