Saltkar i silver
2012-06-14
138597
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, stämplade 13F, 1800-tal, invändigt förgyllda, höjd 6,5 cm, vikt 95 g