Ljuskrona oscariansk
2012-06-13
138577
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, för 8 ljus, 1800-talets andra hälft, oscariansk, förgylld brons, höjd 77 cm