Bengt Wallberg serigrafier
2012-06-12
138545
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLBERG, Bengt (1931-2004): (4 st): Kompositioner, signerade och daterade Wallberg, numrerade, färgserigrafier, 19x22 cm vardera