Ernesto Tatafiore etsning
2012-06-14
138508
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TATAFIORE, Ernesto (född 1943): Ex de Launey, signerad Tatafiore 45/60, etsning med collage, bladstorlek 70x50, blinstämpel 3K