Oljemålning
2012-06-12
138494
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kustlandskap, signerad och daterad M. Wiik 30/9/70, olja på duk, 38x46 cm
Skador