Skålar harpälsglasyr Friberg
2012-06-12
138476
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 2 st., grön resp. blå harpälsglasyr, signerade Friberg med studiohanden, diameter ca 10-10,5 cm
Grön skål med litet nagg