Roland Svensson Höstkväll
2012-06-11
138289
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Höstkväll", signerad Roland S., 63/350, färglitografi, 25x20 cm