Skrivbord
2012-06-10
138276
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, fanerat i valnöt med mässingsbeslag, höjd 81, 109x67 cm
Fanérskador