Gustav Rudberg oljemålning
2012-06-10
138258
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Ön Hven", signerad a tergo Gustav Rudberg, olja på duk, 49x75 cm