J A C Pettitt oljemålning
2012-06-10
138212
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTITT, J A C (1800/1900 tal): "The White Nab-Scarborough-Yorks", signerad J A Conislon Pettitt 1905, olja på duk, 51x76 cm