Michael Kessler olja
2012-06-09
138200
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KESSLER, Michael (USA, född 1954): Chasing Stabbers, signerad och daterad Michael Kessler 1984, olja på pannå, 80x68 cm
PROVENIENS: Art Now, Göteborg