Sven X:et Erixson litografi
2012-06-10
138197
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Hötorgscity", signerad och Sven Erixon, provtryck, litografi, 48x36 cm