Tallrikar Kina
2012-06-11
138191
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 6+1, porslin, Kina, 1700-tal, åttkantiga, dekor i imari samt famille rose, diameter 22-22,5 cm
Obetydliga nagg