Peter Dahl litografier
2012-06-08
138170
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): litografier 3 st, en signerad a tergo, Waldemarsudde resp Galerie Aix, litografier, 29x22, oramade