Landskap med får oljemålning
2012-06-08
138147
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med får, signerad L Barny, olja på duk, 40x61 cm