Birger Birger Ericson oljemålning
2012-06-15
138099
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER, Birger Ericson (1904-1994): Figurkomposition, signerad Birger, olja på pannå, 37x45 cm