Gösta Werner lirtografi
2012-06-09
138079
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WERNER, Gösta, (1909-92): Evert Taube/Stockholm, signerad, färglitografi, 62/225, 49x79 cm