Igge Karlsson olja
2012-06-09
138073
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARLSSON, Igge (född 1932): Komposition, signerad och daterad Igge K 57, olja på duk, 66x80 cm