William Matthison akvarell
2012-06-07
138043
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATTHISON, William (1853-1926): Hedlandskap med vattendrag och kor, akvarell, signerad W Matthison, 53x75 cm