Saltkar silver bl.a. Grönvall
2012-06-12
138004
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 2 st, silver, en stämplad Johan Petter Grönvall, 1800-talets första hälft, 8,5 resp 10 cm, vikt ca 188 g