Saltkar silver
2012-06-10
137976
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTKAR, 2 st., Ryssland resp. med importstämplar, 1800-tal, höjd 4 resp 6 cm, totalvikt ca 91 g