Gustav Rudberg oljemålning
2012-06-07
137973
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Bara ljus - Hven", signerad Rudberg, olja på duk, 56x81 cm