Johan Bladh oljemålning
2012-06-07
137969
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLADH, Johan (1893-1976): "Tännån..", signerad och daterad Joh Bladh -58, olja på duk, 55x46 cm