Bordslampor
2012-06-07
137947
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 3 st., barockstil, 1800-tal, cloisonné, och majolika, varierande höjd
Skador