James Coignard 6 st carborundumgravyrer
2012-06-09
137868
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
COIGNARD, James (Frankrike 1925-2008): L´Innomé, 1975, 6 blad ur sviten om ursprungligen 8, signerade och numrerade J. Coignard 11/60, carborundumgravyrer, 44x57 cm, oramade, litteratur: Bergström 238-243