Antoni Tápies färglitografi
2012-06-09
137837
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIES, Antoni (1923-2012): Fregoli: blad 2, 1969, signerad och numrerad Tápies, 17/100, färglitografi, bladstorlek 56x77, oramad, litteratur: Galfetti 212