Seltesgls 1800/1900-tal
2012-06-06
137742
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SELTESGLAS, 14 st., olika, 1800/1900-tal, graverad respektive förgylld dekor