Armand Rossander oljemålning
2012-06-06
137660
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): "Piren" signerad och daterad A Rossander -66, olja på duk, 74x98 cm
Krackeleringar, fläckar