Urnor Kina 17/1800-tal
2012-06-06
137514
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNOR, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 15 cm
Bränningsdefekter, fotnagg