Olle Bonnier färglitografi
2012-06-05
137481
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonnier -59, 7/30, färglitografi, 48x63 cm