Äldre böcker om hästar
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HÄSTAR. Böcker om hästar, mest 1800-1900-tal, på svenska, franska, tyska och engelska, flera illustrerade
Kuntoraportti
Delvis ej kompletta, vissa skador
137475
Päivämäärä:
2012-06-08