Dessertskedar Ryssland
2012-06-04
137380
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DESSERTSKEDAR, 7 st., silver, udda, Moskva 1800-talets mitt, delvis förgyllda och niellodekor, vikt ca 277 g