Madeleine Pyk gouache
2012-06-07
137364
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): "Fredsduva", signerad och daterad M Pyk 1967, gouache, 22x29 cm