Teckning
2012-06-04
137314
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TUSCHTECKNING, 1600-tal, Fru Justitia, i ram från tiden, 13x6 cm, ramens mått 30x25 cm
Proveniens: Påskrift a tergo: Tillhört Sigwaldska samlingen, såld i Paris 1932
Ramen med skador