Rolf Mellström oljemålning
2012-06-21
137310
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): Sjöfåglar i solnedgång, signerad och daterad Rolf Mellström 1930, olja på pannå, 65x99 cm