Georg Suttner oljemålning
2012-06-02
137179
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUTTNER, Georg (född 1922): "Vårvinter", signerad Suttner, olja på pannå, 32x40 cm