Bert Håge Häverö oljemålning
2012-06-04
137177
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Skärgårdsinteriör med man, signerad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 50x70 cm