Carl August Fahlgren oljemålning
2012-06-02
137175
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHLGREN, Carl August (1819-1905): "Almarestäket" (enligt påskrift a tergo), signerad och daterad, olja på duk uppklistrad på pannå, 25x36 cm