Yacov Agam färgserigrafi
2012-06-02
137156
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AGAM, Yacov (född 1928): Komposition, färgserigrafi på plast, signerad och numrerad Agam 34/180, 60,5x66 cm
Saknar glas, flertal skrapmärken i bilden